Ortopedické a protetické pomůcky

1
2
3

Nestátní zdravotnické zařízení


Současnost

Naše společnost za celou dobu své činnosti získala mnoho zkušeností v celé šíři oboru.

Spolupracuje s odbornými lékaři specializujícími se léčbou pohybového aparátu a indikací ortopedicko-protetických pomůcek.

Ve svých výjezdových pracovištích, která jsou zřízena rovněž v nemocničních zařízeních je naše činnost spjata s klinickou praxí. V celé své činnosti se zaměřujeme na kvalitu a funkční vybavení pacientů, které u nás garantují kvalifikovaní pracovníci.

Při výrobě zdravotních pomůcek jsou uplatněny nejnovější výrobní a technologické poznatky z oblasti ortopedické protetiky. Materiály a komponenty jsou použity od renomovaných firem jako jsou, Otto Bock, Össur, Streifeneder.

Dostupnost je zajištěna sítí našich poboček a výjezdových pracovišť, která jsou uvedena na našich stránkách v sekci informace.

Naši pracovníci na základě požadavků zajišťují odbornou péči rovněž v nemocnicích, rehabilitačních zařízeních, léčebnách dlouhodobě nemocných v nutných případech i přímo v místě bydliště pacienta.

Poskytujeme také poradenství v našem oboru, jak formou e-mailových dotazů tak na základě telefonických dotazů.Preferujeme samozřejmě osobní konzultace.

Jsme připraveni Vám pomoci.

 


Na Vaši návštěvu, případně dotazy se těší kolektiv pracovníků

Ergona Opava